جدیدترین اخبار

هنر تلاوت قرآن در سایت تنغیم، پایگاه جهانی قرآنیان

آخرین اخبار از مسابقات بین المللی مالزی

 

اختصاصی تنغیم/ حاج حامد ولی زاده نماینده شایسته کشورمان در مسابقات بین المللی مالزی ، صبح روز جمعه پس از یک پرواز هشت ساعته ، وارد کوالالامپور شد و بدون استقبال اعضای سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی ، به هتل محل استقرار اعزام گردید .

در حال حاضر بر اساس آخرین اخبار ، نماینده کشورمان از سرگیجه شاکی است اما امیدوار است یک تلاوت خوب و درخور شأن جمهوری اسلامی ایران  اجرا کند.
حاج حامد ولی زاده در گفتگو با سایت تنغیم از تمامی هموطنان بویژه قرآن دوستان عزیز درخواست کرد در این روزهای عزیز و پربرکت ماه شعبان المعظم وی را از دعای خیر خودشان محروم نفرمایند .
براساس گزارشات رسیده ، مسابقات امسال در دو رشته قرائت و حفظ برگزار خواهد شد که در رشته حفظ 30 حافظ از 27 کشور جهان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت . در این رشته «محد ارشاد عبدالله» و «نورحافظه محد شفیعه»، برگزیدگان مسابقات سراسری حفظ قرآن مالزی، نمایندگان این کشور خواهند بود .
همچنین در رشته قرائت قرآن در مجموع 38 قاری از کشورهای مختلف شرکت دارند و «احمد ترمذی علی» و «هنیمزه جلال‌الدین» نمایندگان مالزی در گروه آقایان و بانوان هستند.
گفتنی است پنجاه و ششمین دوره رقابت‌های بین‌المللی قرآن مالزی از روز دوشنبه، 26 خرداد ، آغاز می‌شود و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت که در مراسم افتتاحیه و اختتامیه این رقابت‌ها عبدالحلیم معظم شاه، پادشاه این کشور حضور خواهد داشت .
بر اساس اعلام مسئولین برگزاری مسابقات ، قاریان برگزیده این مسابقات در گروه بانوان و آقایان هر کدام یک قطعه طلا و جایزه نقدی به ارزش 40 هزار رینگیت مالزی و حافظان برگزیده نیز 30 هزار رینگیت دریافت خواهند کرد.