جدیدترین اخبار

هنر تلاوت قرآن در سایت تنغیم، پایگاه جهانی قرآنیان

مرتضی محمد‌نژاد بازهم مسابقه میدهد

 علاقه حافظ بین‌المللی قرآن به رقابت، دوباره او را به میدان مسابقه کشاند/«مرتضی محمد‌نژاد» نفر اول بیست‌وهشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان شرکت می‌کند. به گزارش خبرنگار تنغیم به نقل از فارس «مرتضی محمد‌نژاد» حافظ کل قرآن کریم و نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور شرکت خواهد کرد.

بنا بر این گزارش، محمد‌نژاد با کسب مقام نخست مسابقات سراسری قرآن کریم در سال 1389 به میزبانی استان یزد، جواز حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را کسب کرد و ابتدای سال 1390 به مقام نخست بیست‌و‌هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی دست یافت.
با توجه به اینکه رتبه پیشین محمد‌نژاد در یکی از مهم‌ترین و دشوارترین مسابقات جهان کسب شده است وی در گفت‌وگو با فارس در خصوص دلایل حضورش در امسابقات دانشجویان گفت: بیش از سه سال است که از مسابقات قرآن دور هستم و دلتنگی برای حال و هوای مسابقات سبب شد امسال در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان شرکت کنم.
وی درخصوص نحوه حضورش در این رقابت‌ها گفت: برای کسب سهمیه جشنواره از مراحل پایین در مسابقات قرآن دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت کردم و در مسابقات اصفهان حضور خواهم یافت.
جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان امسال به جز محمد‌نژاد شاهد حضور چهره‌های دیگری در رشته حفظ کل است که از این بین می‌توان به افرادی چون «مجتبی فرد‌فانی»، «موسی معتمدی» و «علی قلعه‌نویان» اشاره کرد که حضور این افراد نوید رقابتی زیبا و تنگاتنگ را در جشنواره امسال می‌دهد.