جدیدترین اخبار

هنر تلاوت قرآن در سایت تنغیم، پایگاه جهانی قرآنیان

اسامی برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) به اصفهان، سرانجام پس از دو روز رقابت داغ و فشرده بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در دو بخش بانوان و آقایان پایان یافت تا چهره تمام برگزیدگان در رشته‌های مختلف بخش شفاهی مشخص شود.


اسامی برگزیدگان رشته‌های شفاهی این دوره از مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در ادامه می‌آید:
بخش آقایان، رشته قرائت تحقیق
وحید خزایی از دانشگاه علمی ـ کاربردی
سعید پرویزی از دانشگاه پیام نور
حامد علیزاده از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
رشته قرائت ترتیل
مجتبی قدبیگی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،
احسان محمدی از دانشگاه فنی و حرفه ای
بهنام رحمانی از دانشگاه پیام نور
رشته حفظ کل قرآن کریم
محمدجواد محمدی مجد از دانشگاه پیام نور
فرهاد رشوندی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسی معتمدی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم
رضا نژادتبریزی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری
حسین ابیضی مقدم از دانشگاه فرهنگیان
سجاد قراباغی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم
احسان شعبانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
احمد پیریایی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
سیدمهدی بنی هاشمی از دانشگاه آزاد اسلامی
رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم
ناصر پورعباس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
محمدرضا عباسیان از دانشگاه آزاد اسلامی
محمد قربی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
رشته اذان و اذکار نماز
محمدعلی عنبری از دانشگاه جامع علمی کاربردی
هادی قنواتی‌زاده از دانشگاه پیام نور
سعید دایی‌چین از دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته دعاخوانی
محمد قربانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
احمد زینلی از دانشگاه جامع علمی کاربردی
اسماعیل شیرازی باصیری از دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی
رشته سخنوری
احسان دادگستر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
عبدالله شمس‌آبادی از دانشگاه فرهنگیان
علی ملکی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
رشته مداحی
محمداسماعیل خورشیدی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
سیدحمید تاجزاده‌قمی از دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی
حسین عبدلی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری
بخش بانوان، رشته قرائت تحقیق
عادله شیخی‌مهرآبادی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
فاطمه محتشمی از دانشگاه فرهنگیان
ثمین کرم از دانشگاه آزاد اسلامی
رشته قرائت ترتیل
ثنا منبوهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
فهیمه گلپایگانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
فرشته یعقوبی‌فر از دانشگاه پیام نور
رشته حفظ کل قرآن کریم
مریم شفیعی از دانشگاه پیام نور
زهرا قربانی از دانشگاه پیام نور
مریم جان‌نثاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم
عطیه تبیانیان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
زینب میرزایی از دانشگاه آزاد اسلامی
فاطمه مفیدی از دانشگاه پیام نور
رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم
مهین صاحب دیوانی از دانشگاه پیام نور
فائزه سادات قریشی نسب از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
نرگس خوشبخت از وزارت علوم تحقیقات و فناوری
رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم
فاطمه اصغرزاده از دانشگاه پیام نور
فاطمه اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی
شیما مؤمنی از وزارت بهداشت
رشته مداحی
زهرا پارساراد از دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی
سمیرا شجاعی از دانشگاه پیام نور
فاطمه نیک‌فر از دانشگاه پیام نور
رشته دعاخوانی
مریم غلامی از دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی
فرشته بابایی از دانشگاه پیام نور
اعظم‌السادات بنی‌فاطمی از دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی
رشته سخنوری
سیده‌زهرا علوی اشکفتکی از دانشگاه فرهنگیان
فریبا خانی‌پور از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
سمیه نظری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان طی 20 تا 23 آبان‌ماه به میزبانی دانشگاه پیام نور اصفهان برگزار شد.